65 مدل مانتو مشکی شیک و لاکچری 2020

 • 10 خرداد 1399
 • 0 نظر
 • تیم تحریریه

با فرا رسیدن ایام محرم بازار لباس و مانتو مشکی نیز رونق بسیاری پیدا کرده است. بنابراین لازم دانستیم تا در این مطلب شما را با انواع مدل های جدید و شیک مانتو های مشکی آشنا کنیم. در اینجا 65  نمونه مدل مانتو مشکی شیک و جذاب را در اختیار شما قرار داده ایم، تا از آنها برای انتخاب و یا خرید ایده بگیرید. این مدل مانتوهای مشکل شامل مدل مانتو مشکی بلند ، مدل مانتو مشکی کوتاه ، مدل مانتو مشکی ساده و هر مدل مانتو مشکی شیک و لاکچری که در بازار مانتو وجود دارد می باشد.

مانتو مشکی

انواع مدل مانتو مشکی جذاب

به طور کل مانتوهای مشکی بیشترین طرفدار را در بین تن پوش ها از لحاظ رنگ و مدل دارند. رنگ مشکی یکی از جذاب ترین طرح های مورد علاقه خانم ها به خصوص در سنین بالا می باشد.

انواع مختلف مانتو های مشکی وجود دارند  که هم مدرن و نیز جذاب هستند.  مانتو های مشکی امروزه در بازار شامل انواع کت دامنی، بلند کرپ، فاستونی، گیپور و غیره هستند.

مانتوهای مشکی با طرح ها و پارچه های رنگی هم وجود دارند که بسیار زیبا می باشند. این مدل ها دارای جذابیت زیادی هستند. در این مطلب نمونه هایی از این مدل مانتو ها را مشاهده می کنید.

بهترین مدل مانتوهای مشکی جدید

مانتوهایی که امروزه در بازارهای مد در بورس هستند، طرح های متنوعی دارند. همه ساله نیز به تعداد و تنوع مانتوهای مشکی افزون تر می شود.

می توانید در بین این مانتوها طرح های جدیدی را ببینید که دارای مدل های شلوغ و نیز نامتقارن و پر کاری هستند. همچنین مدل های جدید مانتو های مشکی از لحاظ جنس و طرحی که دارند نیز خاص و زیبا می باشند.

از بین مانتو های مشکی مدل جدید بعضی طرح ها تک هستند. منظور آنکه نمی توان مدل و یا طرح خاصی برای آن قائل شد. و این همان مانتو هایی هستند که به اصطلاح نامتقارن و نامنظم نامیده می شوند.

مدل مانتوهای مشکی بیشتر تن خور های سنگین و رسمی دارند. به طوریکه پوشیدن مانتو های مشکی جدید وقار و جذابیت را به شما هدیه می دهند. می توانید بهترین نمونه های این مدل مانتو ها را در این مطلب ببینید.

مشاهده مانتوهای مشکی شیک

مدل مانتو مشکی زنانه شیک و جدید

مدل های مانتو در رنگ های مشکی جذاب و خاص هستند. به خصوص آنکه مانتوهای مشکی دارای مدل ها و طرح های زنانه و جدیدی نیز باشند.

مانتوهای زنانه مشکی جدید معمولا با یقه های بزرگ و یا برش ها و دوخت های جدید ارایه و عرضه می شوند. در برخی از آنها نیز می توان انواع طرح های خرج کاری ( گلدوزی و سنگ دوزی و یا طرح های دیگر ) با مدل خاص را در آنها دید.

زیباترین مدل مانتو های زنانه شیک و جدید مخصوص خانم هایی می باشد که می خواهند مدرن و امروزی به نظر آیند. همینطور تن خور این مدل مانتوها در آنها حس خوبی را می دهد و با پوشیدن آنها جذاب به نظر می رسند.

مانتو های زنانه در مدل های مانتو بلند، مانتو کوتاه، و مدیوم وجود دارند، که هر کدام به نوعی زیبا هستند. می توانید این مانتوها را در مدل و طرح های کرپ، گیپور و ویسکوز و غیره ببینید و از آنها برای انتخاب و خرید و یا دوخت ایده بگیرید.

مدل مانتو مشکی دخترانه شیک و مدرن

دختر خانم های امروزی معمولا خیلی کم به سراغ رنگ های تیره می روند. زیرا اغلب دختران عاشق رنگ ها و طرح های فانتزی هستند. مگر آنکه مانتو های آنها با رنگ های تیره را برای مکان های رسمی از جمله دانشگاه و یا دبیرستان و محل کار و غیره بپوشند.

بنابراین می توان انواع مدل مانتو های مشکی را برای این رنج سنی در نظر گرفت که از لحاظ کیفیت و طرح مدرن و جذاب هستند. از انواع  دیگر این مدل ها می توان به مدل های چند رنگ، طرح های گل و غیره و نیز طرح های فانتزی اشاره کرد که برای دختر خانم ها شیک و مناسب هستند.

پیشنهاد:
30 مدل مانتو مشکی ساده کوتاه دخترانه

مدل مانتو مشکی مجلسی زیبا

مانتو هایی که برای مجلس می پوشید بهتر است که از اجناس خیلی شیک و مدل و رنگ زیبا و با وقاری باشند. برای  همین مانتو های مشکی می تواند یکی از بهترین گزینه هایی باشد که می تواند وقار و جذابیت را در مجلس به شما بدهد.

همچنین برای ایام محرم و مراسم روضه خوانی مانتو مشکی وقار و تن پوش مناسب و زیبایی است که جلوه باوقاری را به شما می دهد.

مدل مانتو های مشکی مجلسی اغلب از پارچه هایی با جنس های ضخیم تر و ایستایی می باشند. به طوریکه با فرا رسیدن فصل پاییز و سرد شدن هوا این اجناس و مدل ها جلوه بیشتری را نیز پیدا می کنند. زیباترین مانتو های مجلسی جدید از جنس های کرپ گواردین، ویسکوز و غیره هستند.

می توانید نمونه هایی از این مدل مانتو ها را در این مطلب مشاهده کنید. این مانتو ها در نوع یقه و استین متفاوت و مدل دار هستند. همچنین طرح های و رنگ های متنوعی در زمینه مشکی نیز بر روی این مانتو ها مشاهده می کنید که آنها را جذاب تر نموده است.

مدل مانتو مشکی رسمی و اداری

در بعضی از مکان های رسمی نظیر دانشگاه و محل کار می توان از مانتو های مشکی نیز استفاده کرد. این مانتو ها که دارای مدل های جدیدی نیز هستند مناسب محل کار و دانشگاه و غیره می باشند.

انواع مدل های مانتو رسمی سبک جدید در بازارهای مد عرضه می شوند که جذابیت و شیکی خاص خود را دارند. می توانید از این مدل مانتو ها برای اینکه تیپ شما زیاد یکنواخت نباشد نیز بهره ببرید.

همچنین دانشجویان و دختر خانم های دبیرستانی نیز می توانند مانتو های مشکی که در سبک های روز هستند را انتخاب کرده و بپوشند. این مانتوها برای دختران جوان با طرح های فانتزی ارائه می شوند که دارای مدل های رسمی و  زیبایی نیز می باشند. همچنین دختران جوان می توانند این مانتو ها را برای محل تحصیل و یا کار خود بپوشند.

مدل مانتو های مشکی طرح دار فانتزی

مدل مانتو های مشکی فانتزی و جدید از جنس تور، گیپور، و یا با طرح های گل و گلدوزی و سنگ دوزی های جدید و شیک ارائه می شوند. معمولا مدل هایی که در آن طراحی های از سبک های سنتی و گل نیز در این مانتو ها می بینید، که به آنها جذابیت بیشتری داده است.

همینطور طرح های راه راه یا خالدار با زمینه مشکی و دیگر مدل ها از سایر مانتو های مشکی مدرن و امروزی هستند. مانتو های مشکی با تلفیقی از رنگ بندی و طرح های زیبا و جذاب نیز از تن پوش هایی می باشد که طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارد.

به طور کل می توان گفت که تنوع مانتو مشکی از لحاظ رنگ و طرح و مدل نسبت به گذشته بسیار است. به طوریکه انواع مانتو های مشکی در مدل های خاص و جنس و الیاف لطیف و ضخیم روز به روز بیشتر وارد بازارهای می گردد.

بسیاری از مانتو های مشکی هستند که به دلیل مدل هایی که دارند زیبا و جذابند. این مانتو ها مناسب هر سنی می باشند. به دلیل جذابیتی که این مانتو ها دارند می توانند آنها را در همه جا بپوشید. زیرا این مانتوها با مدل هایشان هیچ گونه محدودیتی را برای شما در هیچ مکانی به وجود نمی آورند. بنابراین بهتر است که از بین مانتو های مشکی بهترین ها را برای خرید انتخاب کنید.

برخی از آستین هایی که در این مانتو ها به کار می روند، طرح های گشاد، فانوسی، سه ربع و این قبیل مدل ها می باشند. همچنین مدل های مانتویی که دوست دارید در رنگ و طرح های مشکی نیز داشته باشید را نیز در این تن پوش ها می بینید.

انتخاب مدل مانتو مشکی مناسب

انتخاب مدل مانتو یکی از چیزهایی است که باید در گزینش آن بسیار دقت و ظرافت به خرج داد. بنابراین باید مدل مانتویی را انتخاب کنید که از همه بیشتر به شما می اید.

برای آنکه بتوانید مدل مانتویی را انتخاب کنید بهتر است به استایل و ظاهر و همینطور رنگ پوستتان توجه کنید. اغلب مانتو های مشکی و رنگ های تیره به افرادی که پوست سفید و روشنی دارند می اید. برای اینکه بدانید چه مدل مانتویی شما را جذاب تر نشان می دهد.

بهتر است که مدل مانتوی خود را بر اساس استایل بدنی خود انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما خانمی چاقی هستید می توانید مدل مانتو های مشکی ایستا و کمر دار و یا اندامی را امتحان کنید. معمولا مانتو های کوتاه و اندامی به خانم های چاق و با پوست روشن می آید.

همینطور اگر شما خانم لاغر اندام و کشیده ای هستید می توانید مانتو های مدل دار مدبوم و بلند را بپوشید. و یا از مانتو هایی با مدل های برش دار و یا آستین های پفکی و یا گشاد و غیره استفاده کنید. به هرحال هر جور که می خواهید می توانید تیپ مورد نظر خود را بگذارید منوط به انکه استایل شما با مدل مانتو انتخابی دلخواهتان جور باشد.

مشاهده مانتوهای مشکی شیک

مدل مانتو های مشکی تور و گیپور و ویسکوز

مانتو های کرپ و تور و گیپور از زیباترین و باکلاس ترین مدل های این تن پوش های در رنگ مشکی هستند. بیشتر این مانتو ها که می بینید معمولا از بهترین جنس های تور و گیپور وارد بازار مد می شوند.

می توانید مانتو های مشکی با مدل آستین و یقه جدید می تواند با قیمت مناسب هم ارائه شود. به طوریکه می توانید آنها را از معتبر ترین سایت های مد و پوشاک زنانه و دخترانه انتخاب و خریداری کنید. همینطور اگر به دنبال جدید ترین مدل های مانتو زنانه و دخترانه در رنگ های تیره و مشکی را نیز در اینگونه فروشگاه ها و مجلات اینترنتی مشاهده کنید.

بیشتر مانتو های طرح تور و گیپو رو غیره حالت مجلسی دارند و برای مکان رسمی و مجلسی می توان آنها را پوشید. بنا براین انتخاب و پوشیدن آنها می تواند شما را جذاب تر نشان دهد.

مانتو های مشکی جذاب و لاکچری

مدل مانتو های امروزی طرح های متنوعی دارند. به طوریکه یکی از مدل هایی که خیلی در مانتو های امروزی از جنس نخ و فاستونی می توان دید نوع استین ها هستند. در این مورد نیز مانتو های مشکی دارای مدل های متنوعی از آستین هستند که سبک آنها را خاص و زیبا کرده است.

در برخی از آنها می توان آستین گشاد ر مشاهده کرد. امروزه این آستین ها جزو به روزترین مدل های مانتو و لباس می باشند. بنابراین اگر در هر تن پوشی مدل هایی از استین های زیبا با طرح گشاد و فانتزی را مشاهده کردید، پی خواهید برد که از زیباترین و جدید تیرن مدل های مانتو می باشند.

از انواع مدل مانتو های لاکچری و جدید مانتو های مشکی می توان به نوع مدل یقه آنها اشاره کرد. طراحان این مدل مانتو ها بیشترین مانور خود را در یقه و طرحی که دارند ارائه می دهند. همینطور انواع مدل یقه در اندازه های بزرگ و کوچک هستند که جلوه خاصی را به این مانتو ها داده است.

مانتو های مشکی با طرح های رنگی

مدل مانتو های مشکی فانتزی دیگری در دنیای مد ارائه می شوند که از طرح ها و پارچه های رنگین در آن به کار رفته شده است. این مدل ها جزو زیباترین مدل مانتو های جذاب و جدید ایرانی هستند.

بنابراین اگر نمی خواهید که کاملا مانتوی شما مشکی و یکنواخت باشد. می توانید از مانتو های رنگی با پس زمینه مشکی را انتخاب کنید. این مانتو ها می توانند در هر جایی پوشیده شوند و بسیار هم زیبا هستند.

مدل مانتو اسپرت مشکی

مدل مانتو های اسپرت در رنگ های تیره نیز یکی از تن پوش هایی هستند که خانوم ها می توانند آنها را بپوشند. مانتوی اسپرت معمولا به دلیل آنکه تن خور راحتی دارند. همچنین شیک و جذاب هستند جزو مانتو های با طرفداران زیادی هستند.

زیرا که این مانتو ها را می توانید در مکان های مختلف و برای هر نوع مجلسی بپوشید. مانتو های اسپرت مشکی مدل های مختلفی دارند که در این مطلب نمونه هایی از آن را می بینید. امیدواریم از خواندن این مطلب لذت و بهره کافی را برده باشید.

در این مطلب ما تعداد زیادی مدل مانتو مشکی شیک و جدید را برای شما نمایش دادیم. چنانچه تمایل به دیدن مطالب مربوط به مدل مانتو هستید مقالات بعدی ما را در زمینه مدل مانتو جدید در سایت کافه مانتو دنبال کنید.

لیست محصولات منتخب

خرید مانتو زنانه مدل ترنم رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , کرپ , حریر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده , طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  تهیه شده از ترکیب پارچه کرپ و حریر یاخما به همراه آستر زیر حریر
 • آستین تا زیر آرنج
 • استفاده از ترکیب بند و حلقه به جهت زیبایی بیشتر و حالت جیب نما

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۱۶۹,۰۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل بانو رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزئیات
  -تهیه شده از پارچه کرپ اسکاچی
 • -بسته شدن توسط شش دکمه مخفی
 • -بغل مانتو دارای چاک میباشد
۱۱۵,۹۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 7343 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  روی آستین گیپور با نگین حرارتی کار شده
 • قد مانتو: 102 سانتی متر
 • نحوه بسته شدن: دکمه ریلی
۲۸۰,۵۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه اداری مدل black-002 رنگ مشکی سایز 40 تا 42

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • مورد استفاده
  رسمی و اداری , مجلسی , روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  -مانتو راحت و سبک
 • -جنس مانتو بدون چروک شدن
 • -شستشو با دمای ملام 30 درجه سانتی گراد
 • قد مانتو از سر شانه:90 سانتی متر
 • کاربرد : روزمره ،اداری ،مجلسی
 • مناسب برای سایز های 38 تا 40
 • نحوه ی بسته شدن با دکمه
 • دارای اپل
 • کمر ساسون دار
 • رنگ مانتو:مشکی
۱۱۳,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه افراتین کد 3519/3 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو بسته
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  مانتو جلو بسته فری سایز
 • پارچه دارای کشسانی مناسب
 • یادآوری
  قد مانتو 85 سانتی متر
۵۹,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد h 317 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  جذب
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  کمربند 50 سانت طول دارد و به مانتو متصل هست و هم میتوان از جلو و هم از پشت بست و حتی میتوان آن را آزاد گذاشت
 • سر آستین های مانتو 4 عدد دکمه دارند که نما هست و قابلیت باز و بسته شدن ندارد
 • بغل مانتو از هر طرف 8 عدد دکمه خورده که نما هست و قابلیت باز و بسته شدن ندارد
 • پایین مانتو از دو طرف چاک 50 سانتی دارد
۱۶۴,۰۰۰ تومان

خرید مانتو مجلسی ماترن کد 7329 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • مورد استفاده
  مجلسی , روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو: پارچه با طرح برجسته
۳۸۲,۵۰۰ تومان

خرید مانتو ماترن کد 7343 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  روی آستین گیپور با نگین حرارتی کار شده
۲۹۷,۰۰۰ تومان

خرید مانتو مجلسی ماترن کد 8113 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  سر آستین و جیب مانتو با مهره دست دوز کار شده
۲۶۱,۸۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه چتر فیروزه مدل الیاف طبیعی مشکی کد 2

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  – دارای آستین‌های بلند و فرم معمولی
 • – یقه ایستاده
 • – تهیه شده از الیاف طبیعی
 • – مناسب برای استفاده روزمره
۱۱۳,۰۰۰ تومان

خرید مانتو ماترن کد 7308رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه
۲۳۸,۰۰۰ تومان

خرید پانچو بافت زنانه مدل ic2 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  بافت مشکی
۵۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو مجلسی ماترن کد 7336 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • مورد استفاده
  مجلسی , روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس جلو مانتو: گیپور
 • جنس پشت: پارچه شطرنجی
 • قد مانتو:100 سانتی متر
۱۵۹,۸۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8139 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  قد مانتو: 105 سانتی متر
۳۵۷,۰۰۰ تومان

خرید سارافون و دامن استار پوشاک مدل مهتاب کد M2 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  مخمل
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • مورد استفاده
  مجلسی , روزمره
۱۵۲,۹۹۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال مدل پرستو کد 13 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  – دارای دو جیب در بغل می باشد.
 • – پشت مانتو از وسط دارای پیله می باشد که داخل پیله از جنس خرجکار طوسی کار شده است.
 • – دگمه بصورت مخفی کار شده است.
 • – سر آستین ها مچدار دارای دگمه می باشد..
۱۸۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه اینانی مدل بهاره رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , حریر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزئیات
  دارای دو عدد جیب
 • استفاده از بند از روی شانه تا زیر سینه و سر آستینها جهت زیبایی بیشتر
 • بسته شدن توسط قزن
 • مورد استفاده هم به صورت جلو باز و هم جلو بسته توسط قزن
۱۳۰,۰۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد 7016 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • مورد استفاده
  رسمی و اداری , مجلسی , روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  گلدوزی شده با استفاده از نخ های چند رنگ آلمانی
۱۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل the night رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , حریر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
۵۶,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B99005 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز , فلامنت
 • فرم
  معمولی
 • قد
  کوتاه
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  پارچه ویسکوز فلامنت
 • مدل چهار جیب
 • رنگ مشکی
 • امکان تنظیم سایز کمر
 • قابلیت جمع کردن آستین با یند
 • مناسب فصول بهار و تابستان
۹۸,۰۰۰ تومان

خرید رویه بافت زنانه مدل faraso رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
۸۴,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8108 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس: کرپ مازراتی
 • قد مانتو: 94 سانتی متر
۳۹۹,۵۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8107 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • قد
  بالای زانو
 • کمربند
  بدون کمربند
 • کلاه
  بدون کلاه
۲۴۲,۲۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه آوا مدل ویدا رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  تهیه شده از پارچه اسکاچی
 • بسته شدن توسط هفت دکمه (چهاردکمه بالا روی مانتو و سه دکمه پایین به صورت مخفی میباشد)
 • چهار دکمه در طرفین پایین مانتو جهت زیبایی ( قابل جدا کردن )
۱۲۳,۲۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه آرکو مدل مانیا رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  تهیه شده از پارچه کرپ مازراتی مرغوب
 • استفاده به صورت جلو باز
 • دارای برش کتی با تنخور آزاد
 • دارای دو عدد جیب
 • قد آستین تا بالای مچ
۱۳۹,۴۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8115 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • فرم
  آزاد
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  قد مانتو: 96 سانتی متر
 • کار روی سر شانه و سر آستین
۳۲۷,۲۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال کد 14 مدل آناهیتا رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • نگهداری
  – دارای دو جیب روی سینه می باشد.
 • – بغل مانتو دارای دکمه می باشد.
 • – دارای بند آستین تاشو روی بازو با دکمه می باشد.
۱۹۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8313-99 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور با آستر
 • قد : 111
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۳۳,۷۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد 1001 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان , پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دارای دو عدد جیب
 • دارای بند کمر برای گت کردن کمر
 • دارای بندینک داخل آستین جهت تا دادن آستین
 • بغل مانتو دارای چاک
۱۲۹,۲۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل شقایق رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , حریر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • جزئیات
  دوخته شده از پارچه کریشه
 • دارای دو عدد جیب
 • استفاده از بند و حلقه جهت زیبایی بیشتر
 • بسته شدن توسط قزن
 • مورد استفاده هم به صورت جلو باز و هم جلو بسته توسط قزن
 • قد آستین سه ربع میباشد
۱۲۴,۹۵۰ تومان

خرید ست زیرسارافنی و مانتو زنانه مدل آناهیتا رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس بالاتنه
  پلی استر
 • طرح پارچه بالاتنه
  ساده
 • قد بالاتنه
  زیر باسن
 • جیب بالاتنه
  ندارد
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس پایین تنه
  شانتون
 • طرح پارچه پایین تنه
  ساده
 • نحوه بسته شدن پایین تنه
  کشی
۱۳۹,۴۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد 1002 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کتان , پلی استر
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دارای دو عدد جیب
 • دارای بند کمر برای گت کردن کمر
 • دارای بندینک داخل آستین جهت تا دادن آستین
 • بغل مانتو دارای چاک
۱۲۹,۲۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال مدل پریسیما کد 19 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دارای قزن قفلی مقاوم
 • دارای قاپک زیر جهت دوختن دگمه مخفی در صورت دلخواه
۲۳۹,۰۰۰ تومان

خرید رویه زنانه آرکو مدل سپیده رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دوخته شده از پارچه شیمر سوپر مرغوب
 • نوع پوشش به صورت جلو باز می باشد
 • آستین پف دار و بالای مچ
۱۳۹,۴۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال کد 008 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده , طرح دار

ویژگی ها

 • جزئیات
  _ جنس پارچه کاوانی می باشد.
 • _ زیره با زیپ استخوانی بسته می شود.
 • _ رویه با سگک بسته می شود.
 • -زیره و رویه متصل بهم می باشند.
۱۵۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B9912 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۱۵۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال مدل ژینا کد 12 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  شانتون
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  – نحوه بسته شدن با دکمه
 • – دارای دو حلقه روی یقه و یک حلقه روی آستین به همراه بند پارچه ای برای تنظیم سایز
 • – سرآستین ها دارای فرم برگردان
 • – دارای دو چاک در طرفین
۱۷۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه رویال کد 16 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ , پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  – دارای دو جیب نما
 • -دارای قاپک مخفی برای دگمه
 • – دارای قزن های قفلی درجه یک
۲۱۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8319 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ساتن
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : ساتن براق
 • قد : 118
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۳۲۳,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B99006 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • نگهداری
  مدل کتی
 • پارچه خنک از جنس کرپ اسکاچی
 • مناسب فصول بهار و تابستان
 • رنگ مشکی
 • مقاوم در برابر شست و شو
 • رنگ ثابت
۹۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 7324 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  تزیین جلو مانتو با گیپور گل برجسته با نگین دست دوز
۲۳۸,۰۰۰ تومان

خرید رویه زنانه کالینز مدل CL1032299-BLACK

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  کوتاه
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  – رویه زنانه
 • – جلوباز و یقه برگردان
 • – دارای پارچه طرح دار
 • – دارای دو جیب در طرفین
 • – مناسب استفاده روزمره
 • – قد لباس برای سایز M برابر با 72 سانتی متر
 • نگهداری
  با ماشین لباسشویی و در دمای حداکثر 30 درجه سانتی گراد شستشو شود
 • با دمای کم اتوکشی شود
 • خشکشویی نشود
 • از خشک کن استفاده نشود
 • از سفید کننده استفاده نشود
۲۵۱,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل رز رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ابریشم , کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه
۴۷۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل کمند رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دوخته شده از پارچه کرپ مازراتی مرغوب
 • نوع یقه انگلیسی
 • دارای دو عدد جیب
 • نوع پوشش به صورت جلو باز می باشد
۱۸۳,۲۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه خاتون کد 294000302 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  شانتون
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جلوی مانتو در قسمت سرسینه به شکل چین دار دوخته و تزئین شده است
 • آستین ها در قسمت لبه به شکل هلالی است و در قسمت سرآستین با دکمه تزئین شده
 • دارای فرم جلوباز، تن خور آزاد و استایل نیمه رسمی
 • مناسب استفاده روزمره و مهمانی
۱۱۶,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد Mah01 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • طرح پارچه
  ساده
۹۸,۹۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد M1004 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه
۷۶,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B9914 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  ویسکوز
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  رنگ مشکی
 • قابلیت جمع کردن آستین با بند
 • پارچه مقاوم در برابر شستشو و ضد چروک
 • مناسب برای فصول بهار و تابستان
۱۶۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8310 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور
 • قد : 105
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۰۴,۰۰۰ تومان

مانتو زنانه ماترن کد 8346-99 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده , طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : ارگانزا
 • قد : 118
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۱۹,۳۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B9913 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  با کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  پارچه کرپ مازراتی
 • رنگ مشکی
 • امکان تنظیم سایز دور کمر
 • امکان جمع کردن آستین با استفاده از بند
۲۳۸,۴۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه کد B9910 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره
 • کلاه
  بدون کلاه
۲۳۸,۵۲۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل آناهیتا رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  شانتون
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  تهیه شده از پارچه شانتون با کیفیت بالا
 • بسته شدن توسط قزن
۱۲۹,۲۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه چترفیروزه مدل جیب مخمل مشکی کد 4

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  نخ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بلند
 • مورد استفاده
  روزمره

ویژگی ها

 • جزئیات
  کیمونو جیب مخمل برند چترفیروزه
 • دارای رنگ بندی سرمه ای ، سبز، مشکی ، کرم و زرشکی
 • سایزبندی 1 الی 3 مطابق راهنمای سایز
 • مناسب برای فصلهای بهار ، تابستان ، پائیز
 • داری آستین کیمونو ، یقه هفت و جلوی مانتو با بندینک بسته می شود
 • داری دو عدد جیب
 • تهیه شده از پارچه لینن
 • مناسب برای استفاده روزمره ، مهمانی
 • قابل شستشو در ماشین لباسشوئی با آب ولرم حداکثر 30 درجه ، از مواد سفید کننده و پودر آنزیم دار استفاده نگردد ، اتوکشی با دمای کم انجام گردد
۱۹۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل فرشته رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر , ساتن
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی , رسمی و اداری
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  دوخته شده از پارچه شیمر
 • استفاده به صورت جلو باز
۱۸۳,۲۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8301 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور
 • قد : 107
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۹۷,۵۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 7324 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  زیپ
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده , طرح دار
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  نحوه بسته شدن: دکمه ریلی
 • گل گیپور: روی روی آستین و جلوی سینه
 • نگین جرارتی و نگین دست دوز
۲۳۸,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8308 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور
 • قد : 110
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۰۴,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8307-99 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور با آستر
 • قد : 115 سانتیمتر
 • نحوه بسته شدن : جلوباز
۲۰۴,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8112 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  پلی استر
 • فرم
  آزاد
 • قد
  بالای زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن , جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جلو و آستین مانتو کار شده با مهره و گل
۳۳۵,۷۵۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8320-99 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  جلو باز
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  نحوه بسته شدن : جلوباز
 • قد : 88 سانتیمتر
۳۹۹,۵۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8134 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو:ژاکارد
 • قد مانتو:94
 • نحوه بسته شدن: دکمه ریلی
۳۵۷,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه ماترن کد 8315-99 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  الیاف طبیعی
 • فرم
  آزاد
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  قزن
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  طرح دار
 • مورد استفاده
  روزمره , مجلسی
 • کلاه
  بدون کلاه

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس مانتو : گیپور
 • قد : 115
 • نحوه بسته شدن : قزن
۳۵۷,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل black heart رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ
 • فرم
  معمولی
 • قد
  روی زانو
 • طرح پارچه
  ساده

ویژگی ها

 • نگهداری
  اتو کشی با بخار
 • شستشو با آب سرد
۲۳۹,۰۰۰ تومان

خرید مانتو زنانه مدل آرشال کد 661584 رنگ مشکی

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر
 • فرم
  معمولی
 • قد
  زیر زانو
 • نحوه بسته شدن
  دکمه
 • کمربند
  بدون کمربند
 • طرح پارچه
  ساده
 • کلاه
  بدون کلاه
۳۸۰,۰۰۰ تومان
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه