38 مدل مانتو اداری 1400 ساده ، جذاب و جدید برای خانم های شاغل

 • 23 بهمن 1399
 • 0 نظر
 • تیم تحریریه

اقسام تن پوش های بیرونی شامل انوع مدل ها هستند. یکی از این مدل ها تن پوش های اداری هستند که با هر سبک و طرحی در بازار های مد ارائه می شوند،  بنابراین در این سایت قصد داریم تا شما را با 38 نمونه مدل مانتو اداری 1400 آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا این تعداد مدل مانتو اداری 1400 را برای شما نمایش دهیم.

 

مانتو اداری

 

<<مدل های مانتو اداری برای فروش در انتهای همین مقاله معرفی شده اند>>

 

انواع مدل مانتو های اداری 1400

مانتو هایی که در اداره جات می پوشید، باید از هر لحاظ مناسب عرف مکانی که کار می کنید باشد. بنابراین اگر به دنبال مانتو فرم اداری و شیک پوشی هستید و هم می خواهید عرف و وقار خود را در مکان کاریتان حفظ کنید ، به شما پیشنهاد می کنیم تا انواع نمونه های مانتو اداری 1400 را که در این مطلب گذاشته ایم را ببینید. همینطور می توانید با نمونه های مشابه ای که هستند برای ایده ای که در ذهنتان هستند الگو بگیرید.

مانتو های اداری 1400 از تن پوش هایی هستند که ایستایی خاصی دارند. بنابراین هر چه ابستایی و کیفیت پارچه در مانتو اداری بیشتر باشد، مرغوب تر هستند. زیرا که پارچه های این مانتو ها از جنس های سفت و با ماندگاری و دوام بیشتری می باشند.

 اغلب مانتو های اداری سال 1400 را با نوع پارچه هایشان می شناسند. انواع مانتو های اداری شامل اسپرت، نیمه اسپرت، گیپور، فاستونی، تریکو و غیره هستند.

 

مدل مانتو اداری اسپرت 1400

مانتو های اسپرت اداری در انواع رنگ بندی و طرح های مختلف در بازار های مد ارایه می شود.  همینطور جذابیت مانتو های اداری در تیره بودنشان است که وقار خاصی را به فرد می دهند. دنیای مد با مانتو های جدید اداری 1400 همه ساله به استقبال طرفداران و علاقه مندان اینگونه تن پوش ها می رود.

هر مدل مانتو اسپرت با توجه به موقعیت و مکانی که در آن مشغول به کار هستید، می تواند برای کار مناسب باشد.  منوط به آنکه شما چه رنگ بندی و طرحی را نیز می خواهید برای انتخاب و خرید مانتو اداری خود لحاظ کنید.بنابراین شما می توانید مدل های خاص و زیبای مانتو های اسپرت را برای اداره و محل کار خود با توجه به این نمونه ها برگزینید.

از انواع مدل مانتو های اسپرت اداری 1400 می توان به طرح های متنوع در یقه و آستین و غیره اشاره کرد. برش های نامتقارن و دوخت های شیکی که در انواع این مانتو ها در یقه و آستینشان مشاهده می کنید. طرح های جدیدی هستند  که جلوه زیبایی را به آنها داده است.

مدل مانتو اداری دخترانه 1400

مانتو های اداری دخترانه 1400 معمولا سادگی و همینطور تنوع بیشتری نسبت به نوع زنانه دارند. همینطور مدل های فانتزی را در این مانتو ها بیشتر می بینید.

مانتو های دخترانه می تواند با هر نوع پارچه ای از نوع نخی و ویسکوز طراحی و دوخته شود. همینطور در مدل مانتو های دخترانه حتی برای اداری ایستایی کمتری را نیز در این نوع جنس ها مشاهده می کنید.

گرچه که مانتو های اداری که خیلی طرح رسمی دارند، همه تن پوش ایستایی دارند. حال ممکن است شما یک خانم جوان و یا خانم مسن تری باشید، طرح این مدل مانتو ها برای همه یکسان است.

مدل های زیادی را می توان برای مانتو های اداری سبک دخترانه در سال 1400 ارایه داد. که این مانتو ها طرفداران و علاقه مندان خاص خود را دارا می باشد. مانتو های دخترانه طرح اداری معمولا در مدل های یقه های بزرگ، مانتو های برش دار بلند، آستین سه ربع، طرح های چهارخانه و غیره هستند.

برای دختر خانم هایی که دوست دارند ظاهری در حین حال باوقار داشته باشند. می توانند مانتو های ادارای را برای بیرون هم به تن کنند. همچنین اگر شما به دنبال سادگی و در حین حال زیبایی نیز هستید. این مدل مانتو ها نیز جز بهترین تن پوش های بیرونی هستند.

پیشنهاد:
جدیدترین مدل مانتو نوروز 1400 که ما به شما پیشنهاد می کنیم

 

مدل مانتو اداری زنانه 1400 شیک و مدرن

مدل مانتو های زنانه در سال 1400 معمولا رنگ ها و طرح های تیره تر و ساده تری دارند. به طوریکه نمی توان مدل های فانتزی را در مانتو های اداری زنانه 1400 مشاهده کرد. گرچه که مانتو های اداری امروزه طرح های فانتزی را نیز در مدل های زنانه هم ارایه داده است.

مانتو های زنانه در سبک های اداری دارای مدل های سنگین تر و طرح های ظریف تری هستند. بیشتر مانور مدل مانتو های زنانه اداری در برش و دوختشان است.

دوخت های زیبایی که مدل های متنوع جدیدی را به هر یک از این مانتو ها داده است. همینطور نوع یقه و آستین در این مانتو ها با سایر اجناس کمی متفاوت می باشند.

معمولا در مانتو های زنانه اداری یقه ها بزرگ و آستین ها مدل های ساده ای دارند. نمونه هایی از زیباترین مانتو های اداری در مدل های زنانه را می توانید در این مطلب ببینید.

هینطور می توانید برای انتخاب یا خرید هر یک از مدل مانتو های زنانه اداری 1400 اقدام کنید. شما همواره می توانید با مراجعه به سایت کافه مانتو انواع مدل مانتو جدید و بهترین مدل مانتو های زنانه اداری و جدید را انتخاب کرده و یا از آنها ایده بگیرید.

 

مدل مانتو اداری 1400 با طرح آستین ساده و سه ربع

چنانچه می خواهید مانتویی که برای محل کار خود انتخاب می کنید مدل ساده ولی شیکی داشته باشد. بهتر است که مانتو هایی با مدل ساده را انتخاب نمایید.

منظور از مانتو های معمولی طرح ها و مدل های ساده آستین و یقه نیز می باشد. همینطور می توانید مانتو هایی را برای خود برگزینید که دارای طرح ها و دوخت های شیک و کاملا ساده ای باشند.

مانتوهای اداری 1400 با طرح های آستین و یقه ساده، ماندگاری و دوام بیشتری نیز دارند. زیرا تمامی مدل و طرح این مانتو ها به نوع پارچه و دوخت آنهاست، که به آنها زیبایی داده است.

معمولا در مدل های ساده مانتو های اداری 1400 پارچه های گرانقیمتی به کار رفته است، که ارزش آنها را بالا برده است. شما می توانید انواع مدل آستین های زیبا و شیک و در حین حال ساده را در این نمونه ها ببینید.

 

مدل مانتو اداری 1400 شیک و لاکچری

مانتو های شیک و لاکچری اداری 1400  آن دسته از تن پوش ها هستند، که از لحاظ مدل خاص می باشند. گاهی یک برش ساده  و یا دوخت شیک می تواند باعث شود مدل مانتو سبک جدید و لاکچری داشته باشد. انواع مدل های مانتو های اداری با توجه به همین طرح ها امروزه دارای تنوع زیادی می باشند.

 

مدل مانتو اداری 1400 هشت دکمه

این مدل مانتو ها بیشترین بورس را در بازار پوشاک تن پوش های اداری دارا هستند. همینطور اگر در سال 1400 به دنبال طرح های جدید مانتو برای محل کار خود می گردید. مانتو های هشت دکمه جزو جدید ترین تن پوش های اداری هستند.

این مدل مانتو ها علاوه بر سادگی، تن خور شیک و راحتی دارند. پارچه این مانتو ها اغلب از نوع فاستونی، کرپ و غیره می باشد.

مانتو های اداری هشت دکمه اغلب مدل مدیوم و ساده می باشند. ولی در بین آنها به صورت تک و خاص مدل های بلند هم پیدا می شود. این مانتو ها جزو زیباترین مدل های اداری نیز هستند.

مدل های هشت دکمه در مانتو های اداری به دلیل به کار رفتن دکمه های پرس رفته که هر چهار تا کنار هم قرار دارند، این نام را گرفته اند. همچنین انواع مدل مانتو های هشت دکمه وجود دارد که بسته به نوع کنار هم قرار گرفتن دکمه ها و طرح آستین با هم متفاوت هستند. نمونه هایی از انواع مدل مانتو های هشت دکمه را در این مطلب می بینید.

مدل مانتو اداری 1400 بلند و شیک

به دلیل آنکه اکثر مدل های مانتو های محل کار برای آنکه تن خور راحتی داشته باشند، قد متوسط ارایه می شوند. بنابراین به ندرت در بین آنان مدل های بلند دیده می شود.

اما مانتو هایی با مدل های بلند هم وجود دارند که می توان آنها را برای محل کار پوشید. این مدل مانتو ها که معمولا اسپرت هستند، اغلب دارای طرح های ساده ای نیز می باشند.

این مدل مانتو ها بسیار زیبا بوده و مناسب محل کار هم می باشند. زیرا که به دلیل آنکه این مانتو ها بلند هستند، وقار و وجه خوبی را به شما در محل کار می دهند. خوبی دیگر این مدل مانتو ها این است که اغلب به دلیل بلندی که دارند، هر نوع شلواری را می توانید با آن بپوشید.

بعضی از این مدل مانتو ها ساده و برخی دیگر دارای طرح های زیبایی در مدل یقه و آستین هستند. همچنین بیشتر این مدل مانتو ها دارای یقه بزرگی می باشند، که همان باعث زیبایی و جذابیت آنها شده است.

در این مطلب نمونه هایی از این مدل مانتو های بلند ویژه اداره و محل کار سال 1400 را می بینید. چنانچه این مدل ها را می پسندید، می توانید آنها را برای محل کار خود انتخاب کرده و خریداری کنید. این مانتوها و به طور کل تن پوش های اداری رنگ های تیره ای دارند.

 

ست مانتو و شلوار اداری 1400

اغلب مانتو های اداری لباس فرمی هستند که به همراه ست شلوار و مانتو ارایه می شوند. این تن پوش ها به خصوص در مکان های دولتی و شرکت های بزرگ خصوصی بیشتر مورد توجه است. بنابراین اگر در مکان های خاصی که نیاز به لباس فرم مخصوص دارید. بهتر است تا برای دوخت و یا خرید از ست های مانتو و شلواری دیدن کنید.زیرا که اگر قرار است مدت زیادی را در محیط کار سپری کنید. از لباس فرم کار خود راضی بوده و در آن راحت باشید.

ست های مانتو و شلوار اداری 1400 دارای تنوع زیادی هستند، که بنا به سلیقه خود می توانید آنها را انتخاب کنید. البته شرایط قانون و اصول کاری برای انتخاب لباس فرم در محل کارتان را نیز باید در نظر بگیرید.

بسته به شرایط و مقررات هر محیط کاری می توان لباس فرم مخصوص آن را انتخاب کنید. برای همین ما در اینجا نمونه هایی از شیک ترین و جدید ترین ست های مانتو و شلوار را برای شما عزیزان قرار داده ایم. امیدواریم که بتوانید با مدل های پیش رو آن لباسی را که مد نظر دارید و ایده ذهنتان است را انتخاب و یا از آن الگو بگیرید.

چگونه در محیط کار تیپ بگذارید که جذاب دیده شوید؟

همه خانم ها دوست دارند تا در محیط کار نیز به مانند سایر مکان ها جذاب و مورد توجه باشند. برای آنکه بتوانید تیپی در خور عرف و شان خود در محل کارتان داشته باشید. همینطور بتوانید جذاب و شیک نیز به نظر برسید. لازم است تا ظرافت هایی را برای جذاب به نظر رسیدن در محل کار را رعایت کنید.

معمولا خانم ها دوست دارند تا از کفش های پاشنه بلند استفاده کنند. ولی این کا رمی تواند جذابیت و زیبایی تیپ را در محل کارتان از بین ببرد. بنابراین پیشنهاد می کنیم تا از کفش های سه سانتی و یا پاشنه های کوتاه در محل کارتان استفاده کنید.

همچنین اگر شما مقنعه در محل کارتان به سر دارید، بهتراست که مقنعه های کوتاه و اتو کشیده را در محل کارتان بپشوید. چون در غیر اینصورت باعث می شود تا از وقار و جذابیت شما کاسته شود. زیرا انسان ها اصلا دوست ندارند تا با آدم نامرتب و شلخته معاشرت داشته باشند. استفاده از مقنعه ( نه شال و یا روسری ) باعث می شود احترام و وقار خلصی داشته باشید.

دیگر آنکه سعی کنید در سال 1400 از ست های مانتو شلوار که یک رنگ هستند در محیط کارتان استفاده کنید. اما اگر مانتو و یا شلوار تک می پوشید سعی کنید تا رنگی شبیه به هم داشته باشند. همینطور شلواری بپوشید که نه زیاد تنگ و چسبیده باشد و نه زیاد گشاد که شما در آن راحت نباشید.

نکات دیگر در مورد مانتو اداری 1400

اگر شما به هر دلیلی تیپی خلاف مقررات و یا شان خودتان در محل کارتان داشته باشید. این کار نه تنها شما را جذاب نمی کند بلکه از محبوبیتتان در بین همکاران و ارباب رجوع می کاهد. بنابراین سعی کنید تا نوع آرایشتان و پوشی که دارید چیزی باشد که شما را در بین همکاران و در محل کار محبوب و جذاب می کند.

دیگر انکه همیشه خوشبو باشید. اما از عطرها و یا ادکلن هایی با بوی تند و زنند استفاده نکنید. دست هایتان به عنوان و صوتتان را با یک کرم مرطوب کننده همیشه نرم و لطیف نگه دارید. اینکه با روی خوب و با تبسم با دیگران و ارباب رجوعتان برخورد کنید.

همینطور لوازم اکسسوری خود را که شامل ساعت و یا دستبند و غیره هستند را به تعداد خیلی کم استفاده کنید.

امیدواریم از خواندن این مطلب که در زمینه مانتو اداری 1400 بود  لذت و بهره کافی را برده باشید. شما در ادامه می توانید انواع مانتوهای اداری را مشاهده کنید.

لیست محصولات منتخب

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر کد 51304

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  زیر مچ

ویژگی ها

 • جزئیات
  مدل یقه دلبری
 • رنگ : سرمه ای
 • جنس پارچه : فیونا
 • آستین دو دکمه
 • شلوار اداری
 • چهارفصل
 • پیش کار لایی و آستر دارد
 • پشت کار کمر دارد
 • پشت چاک دار
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل 10303

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  – رنگ طوسی
 • – جنس پارچه : فیونا
 • توضیحات جنس
  فیونا
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مدل 0265

مانتوی بلند زنانه دکمه خور مخفی در قسمت جلو بوده و جنس قسمت جلو از ساتن گلدار برجسته و سایر قسمتها از جنس کرپ میباشد.شلوار این مانتو از جنس کرپ بوده و جهت تطابق با اندام بانوی ایرانی دو سایز بزرگتر از مانتوی آن میباشد.شما میتوانید با نگاه به جدول سایزبندی متناسب با اندام خود آن را انتخاب نمایید.

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ , ساتن , ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی
 • جنس شلوار
  نخ , ساتن , لینن , ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند
۳۳۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه ولی عصر مدل 10304

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – مانتو یقه هفت
 • -جنس پارچه : فیونا
 • -رنگ : سرمه ای
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل حدیث کد 52102

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  یقه ستاره ای
 • جنس پارچه : فیونا
 • رنگ : نوک مدادی
 • برش عصایی
 • پشت کمر دار و چاکدار
 • بالای سینه جیب نما دارد
 • جلوی کار آستر دارد

مشخصات

 • کشور تولید کننده
  ایران
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار مانتو ولیعصر کد 5013

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : پرشیا
 • قیطون دوزی
 • آستین بته جقه
 • کمر دار
۱۴۹,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل حدیث کد 52104

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  یقه ستاره ای
 • جنس پارچه فیونا
 • رنگ : سرمه ای
 • برش عصایی
 • پشت کمر دار و چاکدار
 • بالای سینه جیب نما دارد
 • جلوی کار آستردارد
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زمرد کد 37004

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  رنگ : سرمه ای
 • پشت و جلو مانتو برش خورده
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه ولی عصر مدل 10301

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – مانتو یقه هفت
 • – جنس پارچه : فیونا
 • -رنگ : مشکی
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زمرد کد 37005

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  طرح پارچه : راه راه دیپلمات
 • رنگ : آبی نفتی
 • پشت و جلو مانتو برش خورده
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل سی گل کد 52853

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا چهارخانه
 • مدل یقه دلبری
 • آستین دو دکمه
 • اداری چهارفصل
 • جلو مانتو لایی و آستر دارد
 • پشت مانتو چاک دارد
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل سی گل کد 52803

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا چهارخانه
 • مدل یقه دلبری
 • آستین دو دکمه
 • اداری چهارفصل
 • جلو مانتو لایی و آستر دارد
 • پشت مانتو چاک دارد
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه ولی عصر مدل 10302

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جنس مانتو
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – مانتو یقه هفت
 • – جنس پارچه : فیونا
 • – رنگ : نوک مدادی
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زمرد کد 37001

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  رنگ : مشکی
 • پشت و جلو مانتو برش خورده
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار مانتو ولیعصر کد 501102

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : ترگال
 • جلو قیطون دوزه
 • آستین بته جقه
۱۰۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار دخترانه مانتو ولیعصر کد 501405

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  قد کار بلند ( زیر زانو )
 • مناسب فرم مدارس

مشخصات

۱۴۹,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه ولی عصر مدل 10312

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – مانتو یقه هفت
 • – جنس پارچه : فیونا
 • – رنگ : بادمجونی
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار مدرسه ولی عصر مدل 5001

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جنس مانتو
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – جنس پارچه : ترگال
 • – رنگ : سرمه ای
 • – مغزی دوزی
 • – فرم مدارس (مانتو شلوار مدارسی)
 • – مانتو و شلوار دبیرستان
۱۰۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل سی گل کد 52804

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا چهارخانه
 • مدل یقه دلبری
 • آستین دو دکمه
 • اداری چهارفصل
 • جلو مانتو لایی و آستر دارد
 • پشت مانتو چاک دارد
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار تست مدل باران

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  پلی استر , نخ
 • جنس مانتو
  نخ , پلی استر
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  مانتو شلوار اداریاز جنس پارچه فیونا
 • رنگ زغالی
 • مانتو لایه خورده جهت تنخور بهتر
 • لبه ها دارای دوخت تزیینی
 • نحوه بسته شدن با دکمه
 • شلوار راسته قد 105
۲۵۳,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل گوزل کد 51312

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  زیر مچ

ویژگی ها

 • جزئیات
  مدل یقه دلبری
 • رنگ : بادمجونی
 • جنس پارچه : فیونا
 • آستین دو دکمه
 • شلوار اداری
 • چهارفصل
 • پیش کار لایی و آستر دارد
 • پشت کار کمر دارد
 • پشت چاک دار
۴۱۵,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل کد 64503

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا
 • قد آستین بلند
 • بسته شدن با دکمه مخفی
 • پشت چاکدار
۳۱۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار مدرسه ولی عصر مدل 5002

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جنس مانتو
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – جنس پارچه : ترگال
 • – رنگ : شکلاتی
 • – مغزی دوزی
 • – فرم مدارس (مانتو شلوار مدارسی)
 • – مانتو و شلوار دبیرستان
۱۰۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زمرد کد 37013

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  رنگ : زرشکی
 • پشت و جلو مانتو برش خورده
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر کد 51301

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  زیر مچ

ویژگی ها

 • جزئیات
  مدل یقه دلبری
 • رنگ : مشکی
 • جنس پارچه : فیونا
 • آستین دو دکمه
 • شلوار اداری
 • چهارفصل
 • پیش کار لایی و آستر دارد
 • پشت کار کمر دارد
 • پشت چاک دار
۲۷۹,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل کد 64501

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا
 • قد آستین بلند
 • بسته شدن با دکمه مخفی
 • پشت چاکدار

مشخصات

۳۱۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل حدیث کد 52112

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 4
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  یقه ستاره ای
 • جنس پارچه : فیونا
 • رنگ : بادمجونی
 • برش عصایی
 • پشت کمر دار و چاکدار
 • بالای سینه جیب نما دارد
 • جلوی کار آستر دارد
۲۹۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل کد 64504

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا
 • قد آستین بلند
 • بسته شدن با دکمه مخفی
 • پشت چاکدار
۳۱۴,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه کد 206

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ

ویژگی ها

 • جزئیات
  رنگ ثابت
 • چروکی به میزان کم
 • خوش دوخت
 • اتوکشی آسان
 • نگهداری
  شست و شو در دمای 30 درجه
۱۴۹,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه ولی عصر مدل 10305

مشخصات کلی محصول

 • جنس شلوار
  نخ
 • جیب
  ندارد

ویژگی ها

 • جزئیات
  – مانتو یقه هفت
 • – جنس پارچه فیونا
 • -رنگ : آبی نفتی
۴۱۵,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل گوزل کد 51302

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  مدل یقه دلبری
 • رنگ : نوک مدادی (خرج کار سرمه ای)
 • جنس پارچه : فیونا
 • آستین دو دکمه
 • شلوار اداری
 • چهارفصل
 • پیش کار لایی و آستر دارد
 • پشت کار کمر دارد
 • پشت چاک دار
۲۹۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کد 270

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  طرح دار
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  طرح دار
 • قد شلوار
  روی مچ
۳۵۰,۰۰۰ تومان

مانتو و شلوار زنانه مانتو ولیعصر مدل زحل کد 64512

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  نخ
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  روی زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  نخ
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  بلند

ویژگی ها

 • جزئیات
  جنس پارچه : فیونا
 • قد آستین بلند
 • بسته شدن با دکمه مخفی
 • پشت چاکدار
۳۱۴,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کد 10101

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ
۵۵۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کد ۲۹۰

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 8
 • جیب
  ندارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ
۲۸۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کیمیا کد 310

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 8
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ
۳۰۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کیمیا کد 330

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 6
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  رسمی , روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ
۳۰۰,۰۰۰ تومان

خرید مانتو و شلوار زنانه کیمیا کد 300

مشخصات کلی محصول

 • جنس مانتو
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه مانتو
  ساده
 • قد مانتو
  بالای زانو
 • دراپ مانتو
  دراپ 7
 • جیب
  دارد
 • نحوه بسته شدن مانتو
  دکمه
 • مورد استفاده
  روزمره , اداری
 • جنس شلوار
  ویسکوز , پلی استر
 • طرح پارچه شلوار
  ساده
 • قد شلوار
  روی مچ
۳۲۰,۰۰۰ تومان
به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط
جدیدترین کالاها
 • فش مخصوص پیاده روی اسیکس مدل Gel Kayano 25 – 3230

  1,320,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش مخصوص پیاده روی زنانه ریباک مدل EH2492

  2,495,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش راحتی زنانه اسکچرز مدل Skech – Knit

  620,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش راحتی شیما مدل SOR

  149,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش راحتی مدل لیدر کد A7 رنگ مشکی

  29,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی زنانه اسکچرز مدل GO WALK L 49

  911,050 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش کوهنوردی زنانه هامتو مدل 1-6588

  1,399,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش پیاده روی زنانه پاما مدل پالرمو کد G1109

  206,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش مخصوص پیاده روی زنانه کد 9810

  99,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش کوهنوردی مدل AX2-RD

  275,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش کوهنوردی ای ال ام مدل یارا الهام کد 3060082

  517,000 تومان
  نمایش ویژگیها
 • کفش مخصوص پیاده روی سارزی مدل F.s.h.n.2

  149,000 تومان
  نمایش ویژگیها
دیدگاه های مطلب
0 دیدگاه برای این نوشته
ارسال یک دیدگاه