لیست کالاهای قابل خرید همراه قیمت در زمینه: کرم دور چشم

کرم دور چشم الارو مدل Anti Wrinkle حجم 20 میلی لیتر

کرم دور چشم ضد چروک با خاصیت لیفتینگ از برند معتبر الارو، با ساختار ویژه ای که داراست، موجب کاهش و بهبود چشمگیر چروک های عمیق و ریز دور چشم و مانع از شل شدن و افتادگی پوست اطراف چشم می‌شود. کرم دور چشم الارو همچنین کمک مؤثری به پیشگیری و درمان سیاهی دور چشم نیز می کند.

86150 تومان

کرم دور چشم سه کاره مای

کرم دور چشم مای، موجب پیشگیری و رفع چین و چروک، با قدرت بالای استحکام بخشی و آب رسانی و محافظت از پوست لطیف اطراف چشم در برابر عوامل زیان بار محیطی می شود. این کرم هر سه خاصیت ضد پف و رفع کبودی زیرچشم و ضد چروک اطراف چشم را همزمان درمان خواهد کرد.

23400 تومان

کرم دور چشم نئودرم مدل Multi Efficacy حجم 15 میلی لیتر

ویژگی های اصلی کرم دور چشم نئودرم شامل رفع سیاهی، پف، ضد چروک ، سفت کننده پوست ، ترمیم عمیق چروک های زیر و دورچشم می باشد . این کرم دور چشم بسیار سبک است که به سرعت بعد از استفاده جذب پوست می شود.

34000 تومان

کرم ضد چروک و ضد پف دور چشم درمالیفت مدل Eyelift Eye Contour

کرم دور چشم آی لیفت باعث برطرف شدن چروک و پف دور چشم و همچنین افتادگی های پلک تحتانی را رفع می کند. این کرم دور چشم می تواند موجب مرطوب شدن و ضد پیری پوست دور چشم نیز شود.

49580 تومان

کرم دور چشم سینره حجم 30 میلی لیتر

یکی از مزیت های بزرگ کرم دور چشم سینره این است که موجب بهبود گردش خون مویرگی و رفع سیاهی، چروک و پف دور چشم می شود و حاوی کمپلکس MDI به منظور جلوگیری از ایجاد چین و چروک است.

72000 تومان

کرم دور چشم رفع سیاهی جنتالین

کرم دور چشم رفع سیاهی جنتالین باعث رفع تیرگی و سیاهی اطراف چشم ، کاهش رنگ لکه های پوست ، شادابی پوست و جلوگیری از خشکی پوست می شود که یکی از برندهای برتر بازار می باشد.

81700 تومان

کرم ضد تیرگی و التیام بخش دور چشم درمالیفت

کرم دور چشم ضد تیرگی و التیام بخش درمالیفت حاوی لیپوزوم ویتامین K و کافئین تاثیر به سزایی در کاهش حلقه تیره دور چشم داشته و با داشتن فرمول غنی از مواد موثر و دیگر ویتامین ها التیام بخش، ضد التهاب و مرطوب کننده دور چشم میباشد.

51700 تومان

کرم دور چشم کیووی مدل Revitalizing مقدار 15 گرم

با به وجود آمدن چین و چروک‌های ریز دور چشم یا پف و تیرگی خیلی از افراد به فکر تهیه کرم دور چشم کیووی می افتند. کرم دور چشم کیووی کمک می کند زیبایی شما را بیشتر کند و چین و چروک ورت را بین ببرد.

95000 تومان